Zdrowie, Uroda, Bezpieczeństwo, Ty.
To cztery filary, na których budujemy nasze podejście do Pacjenta. Dowiedz się więcej o naszej misji i poznaj bliżej ludzi, którzy tworzą to wyjątkowe miejsce.

Uroda Zdrowie Bezpieczeństwo Ty

Nasza Misja

Troska o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu, medycyna estetyczna to nie manicure. Nie ma czegoś takiego, jak zabieg nieinwazyjny, niezależnie od tego, jak dobrze brzmi to w reklamie, wszystkie ingerują w nasze ciało. Dlatego też kwalifikację do zabiegu przeprowadza doświadczony lekarz a niezawodny sprzęt i stała dbałość o higienę gabinetu zapewniają właściwe zaplecze.

W BClinique potrafimy sprawić, że uśmiechniesz się do lustra, choć nie robiłaś tego od lat. Czasem nawet uronisz łzę, błyskawicznie startą opuszkiem palca, bo nie wypada, bo nie ten moment. A potem z nową pewnością siebie wyjdziesz na miasto, wiedząc, że to nowy początek, że czujesz się lepiej. I to jest właśnie cel naszej pracy.

Dbamy o Twoje zdrowie, bo to dla nas najważniejsze - bezpieczeństwo zabiegów to fundament. Wszystkie ingerują w nasze ciało, ale nie mogą zachwiać jego równowagi, nie mogą zaszkodzić. Właśnie dlatego wszystkie zabiegi przeprowadza lekarz specjalista z  doświadczeniem. 

Dbamy o Twoją urodę, bo to nasz konik – nasze zabiegi redukują blizny, wygładzają zmarszczki, odejmują kilogramy kompleksów i tony niepewności siebie. W naszym gabinecie, to, co Ci w Twoim wyglądzie przeszkadza najbardziej, może zostać zminimalizowane lub przestać być problemem całkowicie. 

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, bo medycyna estetyczna to nie jest manicure. I nie ma czegoś takiego, jak zabieg nieinwazyjny, niezależnie od tego, jak dobrze to brzmi w reklamie. Kwalifikacja do zabiegów przez lekarza, niezawodność sprzętu, higiena gabinetu – to nasze fundamenty.. 

Dbamy o Ciebie, bo to oczywiste - chcesz poczuć się zrelaksowana i zaopiekowana. Chcesz, aby ktoś porozmawiał z Tobą o wątpliwościach i nadziejach. Chcesz, żeby ktoś potrafił doradzić, ale i odradzić, bo czasem to drugie jest ważniejsze od tego pierwszego. Chcesz mieć pewność, że podejmujesz dobrą świadomą decyzję 

Uwielbiamy kobiety. Jest w nas jakaś super moc, jakiś pierwiastek, który sprawia, że możemy wejść na każdy szczyt z właściwym sobie wdziękiem i humorem. Uwielbiamy kobiety, wzajemne wsparcie i siostrzeństwo, girl power i ten śmiech, który pokazuje, że czujemy się w swoim towarzystwie więcej, niż dobrze. Doskonale zdajemy sobie też sprawę, że miło jest się podobać. Sobie, jemu, koleżankom z pracy, innym mężczyznom i innym kobietom. Czasem się do tego nie przyznajemy, czasem zbywamy lekceważąco ręką – ale tak jest. 

Chcemy czuć się piękne, zadbane i docenione. 

W BClinique potrafimy sprawić, że uśmiechniesz się do lustra, choć nie robiłaś tego od lat. Czasem nawet uronisz łzę, błyskawicznie startą opuszkiem palca, bo nie wypada, bo nie ten moment. A potem z nową pewnością siebie wyjdziesz na miasto, wiedząc, że to nowy początek, że czujesz się lepiej. 

I to jest właśnie cel naszej pracy. 

Poznaj nasz zespół ekspertów

Lekarze

Małgorzata Braczkowska

Założycielka, Prezes Zarządu, lekarz anestezjolog, lekarz medycyny estetycznej

dyplomowany europejski lekarz specjalista  

Zobacz

Kinga Gromelska-Gąsiorek

Lekarz Medycyny Estetycznej, Stomatolog

Absolwentka …

Zobacz

Justyna Kiliszek

Okulista

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem i unikalnym podejściem do pacjentów. Ukończyła Uniwersytet Medyczny …

Zobacz

Natalia Góralska

Ginekolog

Lekarz specjalistka położnictwa i ginekologii. Pracuje w Miejskim Szpitalu Zespolonym oraz Szpitalu MSWiA …

Zobacz

Łukasz Wojtowicz

Łukasz Wojtowicz

Chirurg ogólny, urolog

Absolwent Akademii Medycznej, Członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego … 

Już Wkrótce

Poznaj nasz zespół

Zarząd i Administracja

Piotr Braczkowski

Kierownik Podmiotu Leczniczego, Członek Zarządu, CEO

Współzałożyciel i Członek Zarządu BClinique. Odpowiedzialny za rozwój… Zobacz

Janina Braczkowska

Opiekun Pacjenta

twarz i dusza naszej placówki. Zajmuje stanowisko Opiekuna Pacjenta. Wielkie serce…  Zobacz

Karolina Dębowska

Manager Operacyjny

Manager Operacyjny BClinique. Zarówno serce jak i mózg technicznej strony funkcjonowania… Zobacz

This site is registered on wpml.org as a development site.