LISTA ZABIEGÓW

Kwas hialuronowy

(usieciowany) – wszechstronny, wspaniały!

Modelowanie kwasem hialuronowym to nic innego, jak uzupełnianie jego  niedoboru – w końcu jest to substancja, która naturalnie znajduje się w  naszej skórze, którą wykorzystuje nasz organizm. Z wiekiem oczywiście zaczyna jej ubywać…, ale możemy to zmienić. Modelowanie ust, poprawienie owalu twarzy, lifting skóry? Wszystko to jest możliwe! W  naszym gabinecie mamy do wykorzystania wiele różnych preparatów z  kwasem hialuronowym – po dobraniu odpowiedniego do potrzeb każdej  pacjentki, możemy uzyskać wymarzone efekty jednocześni dbając o  prawidłową gospodarkę wodną naszej skóry.
Kwas hialuronowy to wszechstronna substancja, a zabiegi z jej wykorzystaniem często  polecamy naszym pacjentom. Sprawdź jego możliwości i umów się na  wstępne konsultacje z lekarzem.

Wskazania do zabiegu:

  • modelowanie owalu twarzy (tzw. wolumetria),
  • cera sucha, zszarzała, pozbawiona blasku,
  • wiotkość, brak napięcia, skóra wymagająca liftingu,
  • wąskie, asymetryczne usta, które potrzebują podkreślenia, również w przypadku zaniku granicy czerwieni wargowej (tzw. konturu)
  • bruzdy nosowo-wargowe,
  • modelowanie nosa, kości policzkowych.

Zalety:

  • efekty długo się utrzymują (jeden zabieg od 6-12 miesięcy),
  • zabieg jest wykonywany iniekcją (w znieczuleniu miejscowym), – od razu po zabiegu można wrócić do swoich obowiązków,
  • szerokie spektrum działania,
  • naturalny, widoczny od razu po zabiegu efekt.

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Ważne informacje
Kwas hialuronowy Olsztyn

Zabiegi z kwasem hialuronowym w Olsztynie to świetny sposób na wiele problemów  estetycznych. Trudno o drugą substancję, która ma tak wiele różnych zastosowań! Kwas  hialuronowy to świetny wypełniacz – blizn, bruzd, zmarszczek, a nawet ust i policzków. Co również ważne, występuje w skórze zupełnie naturalnie i to w takim  samym charakterze: zatrzymuje w sobie wodę, przez co skóra bogata w ten składnik jest  świeża, lśniąca i młoda. Z wiekiem go tracimy – tym zabiegiem możemy go uzupełnić i
zmniejszyć widoczność defektów oraz podkreślić w naszej urodzie to, co jest warte tego  podkreślenia.

Dlaczego zabiegi z kwasem hialuronowym?

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać właśnie kwas hialuronowy. Olsztyn to  nie jedyne miasto, w którym jest popularny – to zabiegi często wybierane nie tylko w całej  Polsce, ale i na świecie. Z pewnością jest to zabieg, który przynosi naturalne efekty, z pewnością jest wszechstronny i utrzymuje się długo. To są właśnie najpopularniejsze powody, dla których pacjentki decydują się na ten wybór – i to nie jeden  raz!

Kwas hialuronowy w Olsztynie

W naszym gabinecie zabiegi z kwasem hialuronowym wykonujemy od lat. Bardzo sobie ten  zabieg cenimy i często polecamy go naszym pacjentom – naprawdę warto wziąć go pod  uwagę. Podczas jednej wizyty i jednego zabiegu, można jednocześnie zająć się wieloma  mankamentami urody i cieszyć się efektem nawet półtora roku! Drobne zmarszczki, bruzdy, utrata jędrności, lifting, wypełnienie ust i policzków na jednej wizycie? Z kwasem  hialuronowym wszystko jest możliwe, a efekty potrafią być naprawdę spektakularne. Przez krótki okres rekonwalescencji i świetne efekty, ten zabieg jest też często wybierany przed  ważnym wydarzeniem: np. przez Panny Młode. Warto go rozważyć w tym wyjątkowym  momencie w naszym życiu jak również zupełnie bez żadnej okazji.

Zapisz się do Newsletter

Bądź na bieżąco z nowinkami i promocjami BClinique

Szanujemy Twoją Prywatność
This site is registered on wpml.org as a development site.