LISTA ZABIEGÓW

Wybielanie okolic intymnych

rozjaśnienie i odmłodzenie

Nadmierna pigmentacja okolic intymnych (warg sromowych, moszny, penisa, krocza, odbytu, wewnętrznych części uda) jest powodem kompleksów zarówno wielu kobiet, jak i mężczyzn. Ich rozjaśnienie może poprawić samopoczucie pacjentów oraz ich satysfakcję z życia seksualnego. Użycie światła laserowego lub specjalnie do tego przeznaczonych preparatów nie tylko wybiela okolice intymne, ale i odmładza, ujędrnia oraz pomaga w problemach z suchością czy pieczeniem, które często są dodatkowym problemem leczonych okolic.

Zapraszamy na wybielanie okolic intymnych w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

  • wybielanie warg sromowych,
  • wybielanie krocza,
  • wybielanie odbytu,
  • wybielanie moszny
  • wybielanie wewnętrznych części uda
  • wybielanie penisa

Zalety:

  • rozjaśnienie, ujędrnienie i odmłodzenie okolic intymnych,
  • zwiększone nawilżenie okolic intymnych,
  • większa pewność siebie = lepsza jakość życia seksualnego.

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Wybielanie okolic intymnych Olsztyn

Nierównomierny koloryt, przebarwienia, zbyt ciemne, zbyt intensywne zabarwienie – pigmentacja okolic intymnych może (i jest!) powodem kompleksów wielu kobiet i mężczyzn. Kompleksów, które mogą powodować nie tylko poczucie niskiej atrakcyjności seksualnej, ale i prowadzić nawet do wstrzymywania się od współżycia. Nic więc dziwnego, że wybielanie okolic intymnych Olsztyn jest zabiegiem, z którego korzysta wiele osób. Wybielanie warg sromowych, wybielanie moszny, wybielanie okolic odbytu, wybielanie krocza – ujednolicenie i rozjaśnienie kolorytu skóry okolic intymnych jest ważnym zabiegiem z punktu widzenia estetycznego.

Wybielanie warg sromowych Olsztyn

Wybielanie krocza i warg sromowych czy moszny to procedura, na którą decyduje się wiele pacjentów niezależnie od płci. Szczególnie że zabieg nie tylko rozjaśnia leczone okolice, ale i widocznie poprawia ich jędrność – co powoduje, że cały obszar zyskuje na poziomie estetycznym. Wybielanie krocza i warg sromowych powoduje również większe napięcie skóry tej okolicy, której minimalizuje ryzyko otarć, podrażnień, prowadzących w konsekwencji nawet do infekcji intymnych i problemów w życiu seksualnym. Wybielanie okolic intymnych Olsztyn to zabieg dla każdej kobiety i każdego mężczyzny, który jest świadomy swoich potrzeb i szuka rozwiązania o maksymalnym poziomie bezpieczeństwa.

Wybielanie okolic intymnych Olsztyn

Wybielanie okolic intymnych w BClinique to zabieg przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną rozjaśnić pigmentację skóry w tym miejscu, wyrównać jej koloryt oraz ujędrnić ją i odmłodzić. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu specjalistycznego metod, których działanie jest nie tylko skuteczne, ale i komfortowe – dokładnie takie, jakiego oczekujemy po medycynie estetycznej XXI wieku. Wybielanie okolic intymnych Olsztyn? Zapraszamy do BClinique na wizytę kwalifikacyjną, w której szerzej opowiemy o tym zabiegu i odpowiemy na wszystkie pytania i obiekcje.

This site is registered on wpml.org as a development site.