LISTA ZABIEGÓW

Usunięcie grudek perlistych prącia

Usuniecie grudek perlistych prącia to zabieg wykonywany przy pomocy lasera, którego działanie pozwala na bezpieczne i efektowne usunięcie tych zmian. Grudki perliste to zupełnie niegroźny wytwór nabłonka, który usuwany jest tylko ze względów estetycznych. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym (kremem znieczulającym) i trwa średnio około 45 minut. Usunięcie grudek perlistych prącia nierzadko powoduje pozbycie się kompleksów, a co za tym idzie, poczucie większej atrakcyjności seksualnej.

Zapraszamy na zabieg usunięcia grudek perlistych prącia w BClinique.

Wskazania do zabiegu:

  • niskie poczucie własnej atrakcyjności seksualnej,
  • unikanie stosunku,
  • kompleksy dotyczące wyglądu prącia.

Zalety:

  • zabieg wykonany przy użyciu lasera,
  • pewny i długotrwały efekt,
  • zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym,
  • zabieg nie ma wpływu na funkcje seksualne.

Często Zadawane Pytania

Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Jakich efektów możesz się spodziewać?
Usunięcie grudek perlistych prącia Olsztyn

Grudki perliste prącia pojawiają się zazwyczaj na koronie żołędzi i w rowku zażołędnym. Pierwsze tego typu zmiany powstają już w wieku dojrzewania, u około kilkunastu procent mężczyzn. Mimo ich zupełnie niegroźnego charakteru bywa, że wywołują niepokój oraz są przyczyną kompleksów. Właśnie z tego powodu usunięcie grudek perlistych prącia jest popularnym zabiegiem w krajach wysokorozwiniętych, gdzie akceptacja wyglądu własnych narządów płciowych jest bardzo ważna i często ma bezpośredni wpływ na życie seksualne. Zabieg przy użyciu lasera cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz skuteczności, a znieczulenie miejscowe sprawia, że zabieg ten z całą pewnością można uznać za komfortowy.

Usunięcie grudek perlistych prącia Olsztyn

Dla coraz większej liczby mężczyzn wygląd zewnętrzny jest niezwykle ważny i pozwala na osiągnięcie pewności siebie na wielu polach. Podczas kiedy ciało można trenować na siłowni i zdrowo się odżywiając, poprawa wyglądu miejsc intymnych zazwyczaj nie jest możliwa do osiągnięcia żadnymi „domowymi” sposobami. We wszystkich takich sytuacjach na ratunek przychodzi medycyna estetyczna, która oferuje komfortowe zabiegi, również miejsc intymnych, które pomogą pozbyć się kompleksów i odzyskać radość ze współżycia. Usunięcie grudek perlistych prącia Olsztyn to zabieg, który można wykonać również w naszym gabinecie.

Usunięcie grudek perlistych prącia Olsztyn

Do naszego gabinetu BClinique zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy chcą podnieść swoją atrakcyjność seksualną przez usunięcie grudek perlistych prącia. Zabieg wykonany zostanie przez lekarza z ogromnym doświadczeniem za pomocą lasera, który gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa całej procedury. Zapraszamy do BClinique – zapewniamy świetną atmosferę, komfort oraz dyskrecję. Już dziś zapisz się na wizytę kwalifikacyjną do zabiegu i zadaj lekarzowi wszystkie pytania dotyczące całej procedury.

This site is registered on wpml.org as a development site.