LISTA ZABIEGÓW

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Moc dwóch  zabiegów. Jednocześnie!

To zabieg łączący w sobie zalety dwóch metod: radiofrekwencji (czyli emisji fal elektromagnetycznych) oraz mikronakłuwania. To zabieg, którego nasilenie można dostosować indywidualnie, ale tak skuteczny, że  jest efektywny nawet w przypadku leczenia starych blizn i rozstępów! To  metoda wykorzystywana przy bardzo wielu mankamentach estetycznych, a  jej wyniki są rewelacyjne. Polecamy, jeśli oczekujesz efektów, które  zwalają z nóg.

Lifting, redukcja blizn, cellulitu, zmarszczek i bruzd, ujednolicenie kolorytu skóry, leczenie nadmiernego pocenia się, odmłodzenie skóry rąk i stóp…to tylko kilka cudów, które potrafi dokonać radiofrekwencja mikroigłowa. To również jeden z częściej polecanych zabiegów w opiece (nie walce!) nad trądzikiem 😉 Warto przekonać się o zaletach tej metody!

Wskazania do zabiegu:

 • cera zszarzała, ze zmarszczkami, zmęczona
 • blizny: potrądzikowe, pooperacyjne, rozstępy
 • zmarszczki i bruzdy na twarzy
 • cellulit
 • wiotkość skóry (np. brzucha po ciąży)
 • wiek widoczny na dłoniach i stopach
 • skóra ze skłonnością do przetłuszczania się
 • niejednolity kolor skóry

Zalety:

 • świetne efekty, nawet w „trudnych przypadkach” 🙂
 • krótki okres rekonwalescencji
 • skóra szybko dochodzi do siebie
 • zabieg można wykonywać przez cały rok

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Ważne informacje
Radiofrekwencja mikroigłowa Olsztyn

Radiofrekwencja mikroigłowa to dwie terapie w jednym, to uderzenie w skórę z  dwóch stron jednocześnie. To właśnie dzięki temu, procesy, które zachodzą w  komórkach po zabiegu, są tak skumulowane – i przez to przynoszą takie efekty.  Radiofrekwencja mikroigłowa w Olsztynie to naprawdę świetny sposób na wiele  problemów skórnych! Upora się zarówno ze zmarszczkami i bruzdami, jak i z wiotką skórą czy bliznami i rozstępami. Cała regeneracja tkanek zachodzi przez ok.  miesiąc po zabiegu – i to po tym czasie możemy ocenić w pełni zalety tej metody.

Szukasz wszechstronnych rozwiązań? To jest to!

Radiofrekwencja mikroigłowa w Olsztynie to z pewnością zabieg, który daje skórze  prawdziwy wycisk. Procesów, które zainicjuje, nie da się cofnąć – i dobrze, bo  sprawią one, że skóra odnowi się, co będzie widoczne gołym okiem. Niezależnie od  tego, czy mierzysz się z bliznami, czy wiotką skórą –  radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który z pewnością zasługuje na uznanie i  zauważenie w ofercie medycyny estetycznej. A w połączeniu z mezoterapią osoczem jest bestsellerem w naszym gabinecie!

Radiofrekwencja mikroigłowa? Olsztyn? Wybierz nasz gabinet!

Ten zabieg przeprowadzamy od lat i możemy się pochwalić dużym gronem klientów, którzy wracają do nas po więcej! Inne zalety? Miejsce z przesympatyczną atmosferą, w którym można się zrelaksować, odpocząć i zadbać o siebie. Miejsce, w którym  opiekę nad Tobą pełni lekarz, który nie tylko przeprowadza konsultację wstępną, ale i  zabieg, a także konsultacje po nim! Dla nas uroda nigdy nie jest warta ceny zdrowia –  dbamy o Twoje bezpieczeństwo i odradzamy zabiegi, które w naszym mniemaniu, wiążą się ze zbyt dużym ryzykiem. Daj się sobą zaopiekować!

Zapisz się do Newsletter

Bądź na bieżąco z nowinkami i promocjami BClinique

Szanujemy Twoją Prywatność
This site is registered on wpml.org as a development site.