LISTA ZABIEGÓW

Podniesienie piersi, modelowanie i powiększanie biustu

Piersi, uznawane powszechnie za najważniejszy atrybut kobiecości, często dalekie są od naszych oczekiwań. Dojrzewanie, wahania wagi, problemy hormonalne, ciąża, karmienie piersią, wiek, a nawet noszenie nieodpowiedniej bielizny może sprawić, że biust traci na wyglądzie i staje się nie powodem do dumy, ale wręcz przeciwnie: kompleksów. Niezadowolone z wyglądu swojego biustu są już nastolatki. Niestety ani ćwiczenia, ani kremy ujędrniające często nie przynoszą satysfakcjonującej poprawy. Modelowanie, podniesienie, powiększenie biustu to zabieg, który daje pewny efekt.

Zapraszamy na modelowanie i powiększanie piersi w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

  • nieestetyczny kształt piersi,
  • nadmiar skóry w okolicy biustu,
  • nieestetyczne położenie i wielkość brodawek sutkowych,
  • rozstępy i blizny, wiotka skóra,
  • mała lub zbyt duża objętość biustu,

Zalety:

  • pewny, przewidywalny rezultat zabiegu,
  • długotrwały efekt,
  • poprawa samopoczucia i komfortu,

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Modelowanie biustu Olsztyn

Atrakcyjny biust to marzenie wielu kobiet. Niestety, często jest poza naszym zasięgiem i pozostaje jedynie w sferze marzeń, będąc przyczyną ogromnych kompleksów. Forsowne ćwiczenia, dieta, a nawet najdroższe kosmetyki czy codzienne masaże nie sprawią, że nasz biust będzie większy, a ten, który jest obwisły, znacząco się uniesie. Jednocześnie na wygląd kobiecego biustu ma wpływ wiele czynników, które drastycznie wpływają na jego stan: od wahań wagi, przez zmiany hormonalne, czynniki genetyczne, ciąże i karmienie piersią, aż po prostu – grawitację i zmiany, które nieodłącznie wiążą się z wiekiem. Modelowanie biustu Olsztyn to więc zabieg, który często jest rozwiązaniem dla kobiet, które chcą zwiększyć atrakcyjność swoich piersi.

Podniesienie biustu Olsztyn

Obwisły, niejędrny, wiotki – biust jest przyczyną wielu kompleksów. Niestety, specyfika mięśni piersiowych kobiet sprawia, że biust, który już utracił jędrność, nie łatwo może się „wciągnąć” z powrotem – a trzeba zaznaczyć, że nawet kilkumiesięczne noszenie źle dobranej bielizny może sprawić, że biust nieodwracalnie straci na swoim kształcie i jędrności. Na szczęście medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet, oferując im zabieg ujędrnienia i/lub powiększenia biustu – skuteczny, przewidywalny i trwały, który może zmienić największy kompleks w dumę. Podniesienie biustu Olsztyn? Zapraszamy do BClinique.

Powiększanie piersi Olsztyn

Powiększanie piersi to zabieg, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Z wielkości biustu niezadowolonych jest bowiem bardzo wiele kobiet, które z jego małym rozmiarem czują się źle. Za jego wielkość odpowiada nie tylko genetyka, na którą żaden człowiek nie ma wpływu, ale i waga – na zbyt małą wielkość miseczki często narzekają szczupłe i wysportowane pacjentki. Powiększanie piersi Olsztyn to zabieg, który pozwala na widoczne powiększenie i wymodelowanie biustu – nawet o kilka rozmiarów!

Modelowanie, podniesienie, powiększenie piersi? Zapraszamy na wizytę w BClinique, gdzie na spotkaniu kwalifikacyjnym porozmawiamy o Twoich potrzebach i przedstawimy różne sposoby uzyskania wymarzonego biustu, wraz ze szczegółowym omówieniem zalet i zagrożeń każdego z nich.

This site is registered on wpml.org as a development site.