LISTA ZABIEGÓW

Nici PDO i PLLA

i inne, czyli postaw na efekty porównywalne do liftingu chirurgicznego!

Nici PDO (polidioksanon) i PLLA to biokompatybilne cudeńka wykonane z kwasu mlekowego lub polidioksanonu, które mają ważne zadanie – podnieść, podkreślić i odmłodzić. Wprowadzone pod skórę tworzą jakby szkielet, nie tylko unosząc to, co dobrze jest unieść, ale i rozpuszczając się po czasie, zmuszają tkanki do produkcji kolagenu. PDO i PLLA to najpopularniejsze budulce nici w gabinetach, ale spieszymy donieść, że w naszym gabinecie jest wiele ich rodzajów. I chętnie zaproponujemy te najlepsze dla Ciebie!
Nici PDO, PLLA ani żadne inne nie są ani widoczne, ani wyczuwalne pod skórą – bez obaw!

Wskazania do zabiegu:

 • zwiotczałe tkanki (twarzy, szyi, dekoltu, biustu)
 • skóra pozbawiona blasku, 
 • uniesienie brwi,
 • rewitalizacja skóry,
 • wypełnienie “szram” na szyi,
 • podwójny podbródek,
 • opadające policzki, tzw. chomiki
 • opadające kąciki, zmarszczki wokół ust (tzw. kod kreskowy czy zmarszczki palacza).

Zalety:

 • duży wybór nici i możliwość ich łączenia podczas jednego zabiegu,
 • efekty porównywalne do liftingu wykonywanego skalpelem,
 • natychmiastowy efekt,
 • zabieg bezpieczny (nici są wchłaniane przez organizm, brak nacięć i  blizn)
 • obok podniesienia, dzięki syntezie nowego kolagenu, skóra jest  odświeżona, zagęszczona i mniej wiotka (2w1!).

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Ważne informacje
Nici rewitalizujące i liftingujące Olsztyn

Nici PLLA i PDO w Olsztynie to zabieg dla najbardziej wymagających klientek. Końcowy  efekt można porównać do liftingu wykonanego za pomocą skalpela – jednak bez widocznych nacięć i blizn! To osiągnięcie medycyny, które klientki wykorzystują często, również w naszym gabinecie przy al. Wojska Polskiego 30A. W porównaniu do zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, nici, mogą być wykorzystywane w wielu przypadkach – w zależności od potrzeb. Natychmiastowe i bardzo widoczne efekty sprawiają, że zabieg ten jest popularny wśród naszych pacjentek.

Nici PLLA, PDO czy inne?

W naszym gabinecie nie musisz zastanawiać się, które nici są dla Ciebie najlepsze i czy w  ogóle jest to zabieg, który da najlepsze efekty w Twoim przypadku – przed rozpoczęciem  leczenia zawsze spotykasz z się doświadczonym lekarzem, który nie tylko sprawdzi  ewentualne przeciwwskazania, ale i doradzi rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w  przypadku Twojej twarzy. Może się więc okazać, że nastawisz się na nici, a skorzystasz z czegoś zupełnie innego. Polecimy Ci także połączenia nici z innymi zabiegami, które sprawią, że efekt będzie jeszcze lepszy! Wszystkiego dowiesz się na konsultacjach. Zapraszamy!

Nici haczykowate Olsztyn

Nici wykonane są z naturalnych, biokompatybilnych substancji. Wbrew pozorom nie jest to jednak najnowsza zdobycz medycyny estetycznej – nici w procesach leczniczych wykorzystywane są od lat, wcześniej jednak spełniały swoje zadanie głównie w innych jej dziedzinach, np. w chirurgii. Nici Olsztyn w naszym gabinecie to zabieg dostosowany do potrzeb, przeprowadzony z dużą precyzją i o spektakularnych efektach.

Zapisz się do Newsletter

Bądź na bieżąco z nowinkami i promocjami BClinique

Szanujemy Twoją Prywatność
This site is registered on wpml.org as a development site.