LISTA ZABIEGÓW

HIFU

czyli czas na lifting

Jest chyba tylko jedno słowo, które potrafi oddać opinie naszych pacjentek  o zabiegach HIFU i to słowo to zdecydowanie: bestseller. Możemy go  całkowicie swobodnie podać jako świetny przykład medycyny XXI wieku  – z efektami, które pojawiają się stopniowo i bez ponawiania utrzymują się nawet do 2 lat – jest kwintesencją wyobrażeń o zabiegu nowoczesnym, idealnym. I do tego efekty są naturalne!
HIFU to również doskonały zabieg na „pierwszy raz” z medycyną estetyczną – nie potrzeba żadnych igieł, nie zostawia żadnych śladów na skórze, a efekty po prostu widać.

Wskazania do zabiegu:

 • lifting twarzy, szyi i dekoltu
 • zwisające policzki (tzw. chomiki)
 • podwójny  podbródek
 • zapobieganie utracie jędrności podczas odchudzania
 • brzuch po porodzie
 • wiotka skóra ramion, brzucha, pośladków i ud

Zalety:

 • dyskretny, nie zostawia żadnych śladów na skórze
 • trwałe efekty
 • nie uszkadza naskórka
 • możliwość ujędrnienia dowolnej części ciała
 • możliwość wykonania zabiegu przez cały rok (bez względu na nasłonecznienie, temperaturę czy warunki klimatyczne)
 • polecany nawet przy skórze o wyjątkowo niskiej  elastyczności

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Ważne informacje
HIFU Olsztyn - zapraszamy!

Ten zabieg to doskonała propozycja dla wszystkich kobiet, które szukają zabiegu idealnego i… boją się igieł. Zabieg HIFU w Olsztynie wybierają kobiety w każdym wieku: zarówno te, które już mają problemy z jędrnością skóry (z racji typu urody, wieku, predyspozycji genetycznych, ciąży itd.), jak i te, które obawiają się utraty jędrności, bo już zauważyły pierwsze oznaki starzenia lub np. podczas intensywnego odchudzania. Szukasz zabiegu, idealnego na pierwszy raz z medycyną estetyczną? Dyskretnego, z pięknymi efektami i bez użycia igieł? Wybierz HIFU. Olsztyn to miasto, w którym wykonujemy te zabiegi – przy ul. Wojska Polskiego 30A.

Wybierz HIFU, wybierz efekty, których nie trzeba się doszukiwać

HIFU to emitowanie fali akustycznej o wysokiej częstotliwości – jej praca prowadzi do mikro poparzeń wewnątrz tkanki (o średnicy od 0,5 do 1 mm), dzięki czemu dochodzi do regeneracji i zagęszczania struktury komórkowej. Włókna kolagenowe ulegają skróceniu od razu – dlatego na efekty nie musimy czekać. Wybierając zabieg HIFU w Olsztynie, nie musisz rezygnować ze swoich codziennych aktywności – rekonwalescencja nie będzie konieczna, a powierzchnia skóry po zabiegu jest w niezmienionym stanie. Właśnie dzięki tym zaletom zabieg HIFU Olsztyn często wybierany jest przed ważnym wydarzeniem, np. weselem czy konferencją służbową.

HIFU? Olsztyn? Wybierz nas!

W naszym gabinecie dbamy o urodę i zdrowie każdej pacjentki. Wiemy, co zrobić, żeby każda kobieta poczuła się u nas zadbana, zrozumiana i zaopiekowana. Właśnie dlatego zabiegi proponujemy tylko podczas konsultacji z lekarzem, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, a w naszej pracy zawsze na pierwszym planie stawiamy zdrowie. To ono i naturalny efekt są dla nas najważniejsze! Uroda to tylko efekt uboczny.

Zapisz się do Newsletter

Bądź na bieżąco z nowinkami i promocjami BClinique

Szanujemy Twoją Prywatność
This site is registered on wpml.org as a development site.