Mediraty

Natalia Góralska

Lekarz specjalistka położnictwa i ginekologii. Na co dzień pracuje w Miejskim Szpitalu Zespolonym oraz Szpitalu MSWiA w Olsztynie. Współpracowała z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w charakterze wykładowcy, obecnie ma otwarty przewód doktorski na Wydziale Lekarskim. Pani doktor nieustannie się rozwija a medycyna estetyczna jest tą dziedziną, którą doktor Natalia darzy specjalnymi względami. Wśród kursów i szkoleń, które ukończyła można wymienić chociażby te z zakresu ginekologii estetycznej i labioplastyki.

Pani Natalia Góralska w BClinique jest ekspertem, który zajmuje się kobiecymi okolicami intymnymi, a wśród zabiegów, które proponuje wymieńmy m. in. pomniejszanie lub powiększanie warg sromowych, powiększania punktu G, wybielanie okolic intymnych czy rewitalizacja pochwy.

W wolnych chwilach, wytchnienia i inspiracji poszukuje w muzyce. Uwielbia podróżować i czytać książki. Pasjonuje się wszystkim tym co piękne, lubi poznawać nowych ludzi i robić ciekawe rzeczy, które poszerzają horyzonty. Prywatnie mama Bartka i Basi. Zapraszamy do wspólnego spotkania. Pora, byś zadbała o siebie 🙂

Stanowisko | Specjalizacja
  • Ginekolog
Natalia Góralska