Zdrowie, bo to dla nas najważniejsze - bezpieczeństwo zabiegów to fundament. Wszystkie ingerują w nasze ciało, ale nie mogą zachwiać jego równowagi, nie mogą zaszkodzić. Właśnie dlatego wszystkie zabiegi przeprowadza lekarz. Lekarz z doświadczeniem.

Dbamy o Twoje zdrowie.

Uroda, bo to nasz konik - nasze zabiegi redukują blizny, wygładzają zmarszczki, odejmują kilogramy kompleksów i tony niepewności siebie. W naszym gabinecie, to, co Ci w Twoim wyglądzie przeszkadza najbardziej, może zostać zminimalizowane lub przestać być problemem całkowicie.

Dbamy o Twoją urodę.

Bezpieczeństwo, bo medycyna estetyczna to nie jest manicure. I nie ma czegoś takiego, jak zabieg nieinwazyjny, niezależnie od tego, jak dobrze to brzmi w reklamie. Kwalifikacja do zabiegów przez lekarza, niezawodność sprzętu, higiena gabinetu - to nasz fundament, kodeks.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

I dbamy o Ciebie, bo to oczywiste - chcesz poczuć się zrelaksowana i zaopiekowana. Chcesz, aby ktoś porozmawiał z Tobą o Twoich wątpliwościach i nadziejach. Chcesz, żeby ktoś potrafił doradzić, ale i odradzić, bo czasem to drugie jest ważniejsze od tego pierwszego. Chcesz mieć pewność.

Dbamy o Ciebie.

Nasza filozofia

Uwielbiamy kobiety. Jest w nas jakaś super moc, jakiś pierwiastek, który sprawia, że możemy wejść na każdy szczyt ze właściwym sobie wdziękiem i humorem. Uwielbiamy kobiety, wzajemne wsparcie i siostrzeństwo, girl power i ten śmiech, który pokazuje, że czujemy się w swoim towarzystwie więcej, niż dobrze. Doskonale zdajemy sobie też sprawę, że miło jest się podobać. Sobie, jemu, koleżankom z pracy, innym mężczyznom i innym kobietom. Czasem się do tego nie przyznajemy, czasem zbywamy lekceważąco ręką - ale tak jest.

Chcemy czuć się piękne, zadbane i docenione.

Dbamy o kobiety.

Potrafimy sprawić, że uśmiechnie się do lustra, choć nie robiła tego od lat. Czasem nawet uroni łzę, błyskawicznie startą opuszkiem palca, bo nie wypada, bo nie ten moment. A potem z nową pewnością siebie wyjdzie na miasto, wiedząc, że to nowy początek, że czuje się lepiej.

I to jest prawdziwy cel naszej pracy.

About foundress

Bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta najważniejsze

Małgorzata Braczkowska to dyplomowany europejski lekarz specjalista w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii oraz anestezji regionalnej i leczenia bólu ostrego oraz dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. To osoba, która z wielkiej miłości do kobiet, stworzyła niezwykłe miejsce w Olsztynie w którym kobiety przechodzą metamorfozy o których marzyły. Dzięki niej nie tylko bezpieczeństwo podczas zabiegów jest na najwyższym poziomie. W końcu zawód lekarza anestezjologa, którego zadaniem jest przygotowanie pacjenta oraz przeprowadzenie przez okres okołooperacyjny i kontrola znieczulenia, jest specjalizacją w której bezpieczeństwo jest priorytetem. To taki zastępca anioła stróża, który czuwa nad pacjentem przed, po i w trakcie operacji ;) To ogromna odpowiedzialność! I ta wiedza, ta specjalizacja, to podejście jest często powód, dla którego wybierają nas pacjenci.

Prywatnie? Miłośniczka argentyńskiego tanga, taekwondo i pizzy (mieszkała we Włoszech!), która w wolnym czasie oddaje się ulubionemu zajęciu - podróżom. Filigranowa brunetka, której uroda i podejście jest naszą wizytówką. Troska, sympatia, ciepło…a zresztą przekonacie się same.

Musicie ją poznać! :)


About employees

Janina Braczkowska Opiekun Pacjenta. Wielkie serce i otwarte ramiona. Podczas każdej wizyty w gabinecie przejmuje pieczę nad pacjentem informując, wysłuchując i sprawiając, że czas przed zabiegiem i po zabiegu jest jeszcze przyjemniejszy. Nie rozstaje się z telefonem dlatego śmiało można do  niej dzwonić, odpowiada na wszelkie pytania i niejasności.

Jeżeli chcesz umówić się na zabieg bądź konsultacje – zadzwoń – gwarantujemy przemiłą rozmowę.
Tel. 731 206 904 

Bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta najważniejsze
Bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta najważniejsze

Karolina Dębowska Manager Gabinetu. Zarówno serce i mózg technicznej strony funkcjonowania gabinetu. Stale trzyma rękę na pulsie. Swoją niespożytkowaną energią zaraża ludzi dookoła i śmiało można powiedzieć, że jest motorem napędzającym nasze działania. Jeżeli interesuje Cię możliwość współpracy bądź masz jakieś spostrzeżenia odnośnie naszej firmy – napisz lub zadzwoń – to będzie miły dzień!

Tel. 534 902 709
Mail

 

Czas na pierwszy krok

My już rozdałyśmy trochę kart, opowiedzieliśmy o sobie, o misji, o zaletach.

Teraz chcemy poznać Ciebie. Co możemy zrobić, żebyś w lustro spoglądała z większą sympatią? :)

Umów się na pierwszą wizytę wypełniając formularz on-line, wysyłając mail na adres pacjent@bclinique.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 731-206-904